Archiv

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany přijme do pracovního poměru interního auditor/ku - účetnictví 0,3 úvazek

Interní auditor/ka - účetnictví 0,3 úvazek
Počet pracovních míst: 0,3 úvazek
Pracovní poměr: Pracovní poměr založený jmenováním
Zkušební doba: 6 měsíců
Pracovní doba: Pravidelná, jednosměnný provoz
Kvalifikační požadavky: VŠ ekonomického směru, min 5 let zkušeností v oblasti auditu nebo financí. Znalost účetní a daňové legislativy příspěvkových organizací. Certifikát interního auditora výhodou. Pokročilá znalost PC: Microsoft, Excel, Word, PowerPoint. Praxe v odvětví zdravotnictví či příspěvkové organizaci vítána.
Další ujednání Trestní bezúhonnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti, aktivní a tvůrčí přístup k práci.
Pracovní náplň: Zajišťování úkolů vyplývajících ze zák. č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě. Komplexní provádění nezávislého a objektivního přezkoumávání a vyhodnocování operací a vnitřního kontrolního systému. Ověřování účetní závěrky, hospodářské operace a správnost vedení účetnictví, kontrola dodržování všeobecně závazných norem, vnitřních předpisů a stanovených postupů.
Platové podmínky: Podle § 122 odst. 1 zákoníku práce, při nástupu platová třída 11, plat podle délky odborné praxe (16.520 -22.230,--Kč ), osobní příplatek podle rozsahu, kvality a výsledků práce.
Nástup: Dohodou
Zaměstnanecké výhody: Možnost ubytování, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
Kontakt: Přihlášky písemně na úsek personalistiky a kvality tatjana.nagyova@dpnoparany.cz
e-mail: dpnoparany@dpnoparany.cz