Archiv

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany přijme do pracovního poměru náměstka/náměstkyni provozně technického úseku

Náměstek/náměstkyně provozně technického úseku
Počet pracovních míst: 1
Pracovní poměr:

Založený jmenováním na vedoucí pracovní místo

Zkušební doba: 6 měsíců
Pracovní doba: Pravidelná, jednosměnný provoz, týdenní pracovní doba 40 hod.
Kvalifikační požadavky: VŠ technického směru. Minimálně 10 let praxe, z toho minimálně 5 let ve vedoucí pozici. Znalost legislativy týkající se hospodářské, provozní a investiční činnosti organizace. Znalost zákona o veřejných zakázkách, problematiky strukturálních fondů EU. Pokročilá znalost PC: Microsoft, Excel, Word, PowerPoint. Praxe v příspěvkové organizaci na obdobných vedoucích pozicích vítána.
Charakteristika pracovní náplně

Řízení, organizace a kontrola hospodářské, provozní a investiční činnosti a činnosti v oblasti údržby.Odpovědnost za realizaci veřejných zakázek prostřednictvím elektronického  tržistě. Realizace projektů z operačních programů (SF EU). Odpovědnost za odpadové hospodářství, metrologii, PO a BOZP, bytové a nebytové hospodářství, energetické hospodářství. Zpracování hospodářských smluv.

Další požadavky: Trestní bezúhonnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti, příjemné vystupování a prezentační dovednosti, aktivní a tvůrčí přístup k práci, odolnost vůči stresu.
Platové podmínky

Podle § 122 odst. 1 zákoníku práce, platová třída 13 (do 27.430 Kč podle délky odborné praxe) + příplatek za vedení, osobní příplatek podle rozsahu, kvality a výsledků práce

Obsah přihlášky k výběrovému řízení Žádost o zařazení do výběrového řízení, osobní dotazník, strukturovaný životopis s přehledem dosavadní odborné praxe, kopie dokladů o vzdělání, osvědčení dle zák. 451/91 Sb. (možno dodat při nástupu), výpis z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s využitím poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení
  Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.
Uzávěrka přihlášek: 9.1.2015 v 15:30
Nástup: dohodou

Forma přihlášky:

Písemná, označení obálky: "Výběrové řízení"
Adresa: Dětská psychiatrická nemocnice Opařany
391 61 Opařany 121
 

 

Zpracovala: Ing. Nagyová, náměstkyně pro personalistiku a kvalitu, dne: 5.1.2015