Archiv

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany přijme vedoucího technického provozu

Vedoucí technického provozu

Počet pracovních míst:

1

Pracovní poměr:

doba určitá 1 rok, po vzájemné dohodě možnost trvalého pracovního poměru

Zkušební doba:

3 měsíce

Pracovní doba:

pravidelná, plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz (40 hod. týdně)

Kvalifikační požadavky:

VŠ technického směru s min. praxí 5 let, z toho 3 roky na vedoucí pozici. Znalost legislativy týkající se hospodářské a provozní činnosti organizace. Řidičský průkaz sk. B, dobrá znalost PC, manuální zručnost, praxe ve zdravotnickém zařízení vítána, trestní bezúhonnost, organizační a komunikační dovednosti.

Místo vhodné pro muže i ženy.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Další ujednání

Trestní bezúhonnost, organizační a komunikační dovednosti

Pracovní náplň

Zajištění provozů a údržby objektů a areálu DPN. Komunikace s dodavatelskými firmami (zajišťování technických a cenových nabídek).

Platové podmínky:

podle § 122 odst. 1 zákoníku práce, platová třída 10 (18.200 -27.380 Kč) podle délky odborné praxe; příplatek za vedení, osobní příplatek po zapracování

Nástup:

dle dohody

zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů

Zaměstnanecké výhody:

možnost ubytování, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, využití rehabilitace za zvýhodněné ceny

Kontakt:

381 204 294 - náměstkyně pro personalistiku a kvalitu

e-mail: tatjana.nagyova@dpnoparany.cz