Archiv

Ředitelka Dětské psychiatrické nemocnice Opařany vyhlašuje výběrové řízení na pozici: primář/primářka na akreditovaném pracovišti

Požadujeme: VŠ – lékařská fakulta. Specializaci v oboru dětská a dorostová psychiatrie. Licenci ČLK pro výkon funkce primáře. 8 let praxe, z toho 3 roky v lůžkovém zařízení. Praxe v řídící funkci výhodou.

Trestní bezúhonnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti, příjemné vystupování a prezentační dovednosti, aktivní a tvůrčí přístup k práci, odolnost vůči stresu.

Nabízíme: akreditované pracoviště I. a II. typu, příjemné pracovní prostředí a kvalitní lékařský tým, vysoce nadstandardní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, podporu odborného i osobního rozvoje.

K přihlášce nutno přiložit: žádost o zařazení do výběrového řízení, osobní dotazník, strukturovaný životopis s přehledem dosavadní odborné praxe, kopie dokladů o vzdělání, licenci ČLK, osvědčení dle zák. 451/91 Sb. (možno dodat při nástupu), výpis z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, potvrzení o zdravotní způsobilosti, souhlas s využitím poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Nástup: dohodou

Přihlášky zasílejte na adresu: Dětská psychiatrická nemocnice Opařany, 391 61 Opařany 121.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

prim. MUDr. Iva  Hodková
ředitelka nemocnice