Harmonogram oslav 100. výročí dětské a dorostové psychiatrie v Opařanech

Ikona článku

ZUŠ Open

4.6.2024

Přijměte naše srdečné pozvání na koncert základních uměleckých škol, který se uskuteční 4. června 2024. Tento jedinečný hudební večer se koná u příležitosti oslav 100. výročí dětské a dorostové psychiatrie v nemocnici v Opařanech. Bude to večer plný naděje, radosti a uměleckého vyjádření, kde talentovaní mladí umělci předvedou své dovednosti a podpoří tak významný milník v historii péče o duševní zdraví dětí a mládeže. Přijďte sdílet s námi tento výjimečný okamžik, oslavme společně sílu hudby a význam komunity v podpoře duševního zdraví. Těšíme se na vaši účast!

Ikona článku

Konference s mezinárodní účastí

20.09.2024

Vážení odborníci, rádi bychom Vás srdečně pozvali na mezinárodní konferenci zaměřenou na problematiku dětské a dorostové psychiatrie, která se bude konat dne 20. září 2024. Tato prestižní akce představuje jedinečnou příležitost pro sdílení nejnovějších poznatků, výzkumných výsledků a klinických postupů v oblasti péče o duševní zdraví mladých lidí. Konference se zaměří na širokou škálu témat, od rané diagnostiky až po inovativní léčebné přístupy, a nabídne bohatý program plný přednášek, workshopů a panelových diskusí s významnými odborníky z celého světa. Těšíme se na Vaši účast a na vzájemnou výměnu zkušeností a poznatků, které přispějí k dalšímu rozvoji této důležité oblasti medicíny.

program přihláška

Ikona článku

Vánoční koncert

12.12.2024

S radostí Vás zveme na vánoční koncert, který se koná u příležitosti oslavy 100 let dětské a dorostové psychiatrie v nemocnici v Opařanech. Tento sváteční hudební večer se uskuteční dne 12. prosince 2024 a slibuje nezapomenutelný zážitek plný vánočního ducha a hudby, která oteplí srdce. Připojte se k nám v této významné chvíli, abychom společně oslavili stoleté dědictví péče a podpory, které nemocnice poskytuje mladým lidem ve své péči. Těšíme se na váš příchod a na sdílení této jedinečné události plné radosti, naděje a vánočního kouzla.

Přihláška na konferenci s mezinárodní účastí
Odesláním přihlášky se zavazuji uhradit konferenční poplatek ve výši 2000 Kč vč. DPH.

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik je čtyři plus 1?